Kasy fiskalne  

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się obsługą informatyczną firm. Ze swojej strony dostarczamy nowoczesne narzędzia, jak na przykład drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych czy też terminale płatnicze. W ostatnim czasie nasza oferta została wzbogacona o kasy fiskalne mobilne oraz systemowe.

Oferowane przyrządy, w zależności od wybranego wariantu, różnią się od siebie między innymi ilością towarów znajdujących się w ich pamięci, a także liczbą pracowników mogących obsługiwać konkretne urządzenie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich złączy istnieje możliwość podłączenia komputera, wagi, czytników kodów kreskowych czy też szuflady na pieniądze. Oferujemy nie tylko urządzenia systemowe, ale dzięki wbudowanym akumulatorom prezentowane produkty mogą pełnić również funkcję mobilną.

Akcesoria do kas fiskalnych

Poza gotowymi urządzeniami prezentujemy także liczne podzespoły, jak moduł rozszerzenia, a także uniwersalny modem. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas produktami oraz do wybrania najodpowiedniejszego akcesorium dla swoich potrzeb.

Podkategorie - Jest 5 produktów.

1 Review(s)
1 400 zł 1 500 zł
Obniżona cena!
Brak w magazynie
0 Review(s)
1 400 zł
Brak w magazynie
0 Review(s)
3 489 zł
Brak w magazynie
0 Review(s)
Cena do uzgodnienia
Brak w magazynie