Kasy fiskalne  

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się obsługą informatyczną firm. Ze swojej strony dostarczamy nowoczesne narzędzia, jak na przykład drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych czy też terminale płatnicze. W ostatnim czasie nasza oferta została wzbogacona o kasy fiskalne mobilne oraz systemowe.

Oferowane przyrządy, w zależności od wybranego wariantu, różnią się od siebie między innymi ilością towarów znajdujących się w ich pamięci, a także liczbą pracowników mogących obsługiwać konkretne urządzenie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich złączy istnieje możliwość podłączenia komputera, wagi, czytników kodów kreskowych czy też szuflady na pieniądze. Oferujemy nie tylko urządzenia systemowe, ale dzięki wbudowanym akumulatorom prezentowane produkty mogą pełnić również funkcję mobilną.

Akcesoria do kas fiskalnych

Poza gotowymi urządzeniami prezentujemy także liczne podzespoły, jak moduł rozszerzenia, a także uniwersalny modem. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas produktami oraz do wybrania najodpowiedniejszego akcesorium dla swoich potrzeb.

Podkategorie - Jest 16 produktów.

1 Review(s)
1 400 zł
Brak na magazynie, dostępność do 3dni roboczych od momentu zamówienia
0 Review(s)
1 400 zł
Brak w magazynie
1 Review(s)
1 400 zł 1 500 zł
Obniżona cena!
Brak w magazynie
2 Review(s)
1 450 zł
Brak w magazynie
0 Review(s)
1 650 zł
Brak w magazynie