Terminal dotykowy SAM4S TITAN-S360, 15"PCAP, J1900, 4GB RAM, 64GB SSD BEZ SYSTEMU, Czarny

Nowe

Komputerowy system obslugi sprzedaży (POS) to obecnie jedno z podstawowych rozwiązań, które ma realny wpływ na rozwój każdego większego lokalu w handlu, w gastronomii, czy w hotelarstwie. Przyspiesza proces sprzedaży, ułatwia komunikację między pracownikami oraz pozwala na bieżąco kontrolować pracę personelu.

3 321 zł  (Brutto)

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie oraz przez e-mail
tel: 885-106-668 e-mail: biuro@kasywagi24.pl

Komputerowy system obslugi sprzedaży (POS) to obecnie jedno z podstawowych rozwiązań, które ma realny wpływ na rozwój każdego większego lokalu w handlu, w gastronomii, czy w hotelarstwie. Przyspiesza proces sprzedaży, ułatwia komunikację między pracownikami oraz pozwala na bieżąco kontrolować pracę personelu. Aby skutecznie korzystać z rozwiązań POS, nie bez znaczenia jest wybór jak najlepszej bazy do systemu obslugi klienta.

Terminale marki SAM4S koreańskiej produkcji to innowacyjne rozwiązanie do profesjonalnej obsługi klientów. To produkty o bagatej funkcjonalności, elastycznej konstrukcji, bogatym designie. 

Typowe zastosowanie: punkty handlowe (sklepy, obiekty rozrywkowe, jak np. kina), gastronomia (bary, kawiarnie, restauracje, puby, pizzerie) obiekty noclegowe (hotele, motele).


Terminale współpracują z programem dla gastronomii CAS CG System tworząc w ten sposób gotowe narzędzie do obsługi klienta
w każdym lokalu gastronomicznym.

Napisz opinię

Napisz opinię

Podobne produkty