Waga Proxima 30

Nowe

Waga Proxima 30 to elektroniczna waga systemowa. Posiada interfejs Ethernet oraz szybką drukarkę.

5 449 zł  (Brutto)

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie oraz przez e-mail
tel: 885-106-668 e-mail: biuro@kasywagi24.pl

Charakterystyka ogólna
Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.).
Waga Proxima 30 ma funkcjonalną obudowę z wysięgnikiem. Jej 2 wyświetlacze i klawiatura umieszczone są na wysięgniku, a mechanizm drukarki umieszczony jest w korpusie wagi.
Może być opcjonalnie wyposażona w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów "luzem" (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

Przeznaczenie i zastosowanie
Waga Proxima 30 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach. Waga ma także zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż.
Waga Proxima 30 najczęściej znajduje zastosowanie na stoiskach mięsnych i wędliniarskich oraz nabiałowych. Jest także wykorzystywana do etykietowania paczkowanych towarów na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.


Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi
Waga Proxima 30, posiadając standardowe interfejsy komunikacyjne Ethernet oraz RS232C, jest typową wagą systemową, która może współpracować ze wszystkimi praktycznie systemami informatycznymi do zarządzania placówką handlową. Ponadto posiada interfejs umożliwiający podłączenie i sterowanie szufladą kasową.

Parametry:

Rodzaj obudowy: z wysięgnikiem
Zakres ważenia: 6/15 kg
Wartość działki elementarnej i legalizacyjnej: 2/5 g
Klasa dokładności: III
Ilość sprzedawców:10
Pojemność pamięci towarów:10 000 PLU
Tara: -3 kg
Wyświetlacz: 2 x 7/14 segmentowy
Ilość dostępnych etykiet: 80 formatów etykiet - w tym etykiety zbiorcze
Standardy kodów kreskowych: EAN 13, EAN 128, CODE 128
Drukarka: termiczna, etykietująca, multi-formatowa, maks. szerokość papieru: 60 mm, automatyczne odklejanie etykiet, rozdzielczość głowicy: 8 pkt/mm
Prędkość druku: 90 mm/s
Zasilanie: sieciowe: ~220/230V, 50/60Hz
Pobór mocy:w zakresie: (20 - 40)W
Współpraca z sys. informat. i urz. zewnętrz.: wszystkie systemy informatyczne i urządzenia peryferyjne; łączenie wag w sieć
Wymiary:
(wysokość/głębokość/szerokość) (560/370/367)mm
Zakres temperatur pracy: -10° C ... +40° C
Interfejs komunikacyjny: RS232C, Ethernet, sterowanie szufladą kasową
Gwarancja: 12 miesięcy

Napisz opinię

Napisz opinię

Podobne produkty